Lodě na vodě (5. ročník) - poslední možnost návštěvy!

21.04.2013 10:39

Dnes odpoledne končí 5. ročník akce Lodě na vodě a pokud jste si na pražské nábřeží Vltavy (Rašínovo a Hořejší nábřeží a Smíchovskou pláž), kde se akce koná, ještě nenašli cestu - pospíchejte, akce končí dnes v 17:00.

Yachtmeni - Lodě na vodě, 5. ročník, 2013, logo

 

A co že zajímavého je na této na české poměry velkolepé akci k vidění?

  • nejnovější modely lodí, od malých sportovních člunů, vodních skútrů, lodních motorů a lodního příslušenství, až po velké námořní plachetnice a luxusní motorové jachty - celkem 148 plavidel a to vše k prohlédnutí a někdy i k vyzkoušení!
  • 127 vystavovatelů z České republiky i zahraničí
  • doprovodná akce Veletrh karavanů KARAVANY v PRAZE
  • doprovodné závody/exhibice jako závod extrémních katamaránů třídy Tornádo, jízdy dračích lodí, exhibice osmiveslic, rekreačních motorových člunů, vodních skútrů a vznášedel a premiérové představení takzvaných formulí na vodě – kluzáků kategorie „0“ s maximální rychlostí blížící se 200 km/hod
  • doprovodné programy zaměřených na mladé skippery - řízení RC modelů, testy na výukových trenažérech, ovládání motorových člunů a juniorských plachetnic či strategická bitva modelů námořních lodí a letounů

Yachtmeni - Lodě na vodě, 5. ročník, 2013

 

Patronem celé akce je pak David Křížek - významná to postava českého jachtingu (před časem jsme psali o jeho plánech na překonání atlantického rekordu).

Neváhejte tedy a udělejte si s rodinkou příjemnou neděli v zajímavém prostředí ;-)