Je libo podmořskou romantiku?

19.01.2013 23:13

Pokud rádi trávíte svůj volný čas pod mořskou hladinou, máte rádi romantiku a chtěli byste tento čas trávit se svou drahou polovičkou a zároveň nevíte, jak jí/jemu dostat na nohy pořádné ploutve a naučit ji/jeho vydržet s dechem pod hladinou alespoň několik minut, pak máte v zásadě 3 možná řešení:

 

1) Sežeňte si za svou drahou polovičku mořskou pannu (pro dámy mořského panáka :-o)

2) Přitáhněte svou drahou polovičku k freediving apnea (a začít může třeba tak, že si pro začátek přečte všechny naše rady v sekci freediving apnea)

3) Vezměte svou drahou polovičku do romantické podvodní restaurace Ithaa Undersea Restaurant

 

 

Tato netradiční restaurace se nachází na Maledivách na ostrově Rangalifinolhu a v jejích útrobách 5 metrů pod hladinou zažijete vskutku pozoruhodný a romantický zážitek! (pravda, i vaše pěněženka zažije trochu toho "romantického průvanu", neboť za oběd v této restauraci dáte 3-5 tis. Kč). Navíc restaurace nabízí kapacitu pouze 14 míst, takže rezervaci je potřeba provést skutečně zavčas!

 

 

Pokud by vám nestačil pouze romantický oběd či večeře, pak pro vás máme radostnou zprávu - k oslavě svého 5. letého výročí restaurace začala nabízet svým hostům rovněž nocleh ve svých podmořských útrobách.

A uznejte sami - to už je vážně romantika jako hrom!!! ;-)